Pracownia Konserwacji Zabytków Metaloplastyki i Oświetlenia Artystycznego


Design – realizacja projektów oświetleniowych i wszystko z metalu

Metaloplastyka


Z metalu potrafimy wykonać wszystko!

Większość prac wykonywana jest na zamówienie wg projektów i wytycznych architektów wnętrz. Metalowe elementy konstrukcyjne i dekoracyjne. Finezyjne instalacje artystyczne i solidne balustrady. Każde zlecenie, które wykonujemy jest inne i dlatego nie boimy się wyzwań i projektów innowacyjnych. To co możemy zrobić z metalu (mosiądzu, stali, brązu, miedzi, etc) nazywamy metaloplastyką.

 

Nasza metaloplastyka budowlana dopełnia architekturę pomieszczeń zabytkowych i nowoczesnych, nadając im szlachetnego charakteru. Wykonujemy balustrady metalowe i pochwyty z mosiądzu oraz stali, także w połączeniu ze szkłem i innymi materiałami, harmonizujące ze stylistyką miejsc w których się znajdują. Inne prace z wykorzystaniem metali, to przeróżne elementy ozdobne, tablice, obłożenia blachą, kraty, parawany, osłony, napisy i innych elementy metalowe i metaloplastyczne, wieńczące duże, prestiżowe inwestycje.

Wyroby mosiężne i z innych metali (stali, miedzi, brązu i metali galwanizowanych), które oferujemy, wykonywane są z pasją i rzemieślniczą dokładnością, wkładaną w proces twórczy zatrudnionych u nas doświadczonych pracowników, co potwierdzają liczne referencje i oficjalne podziękowania. REFERENCJE

 

Od wielu lat uczestniczymy w realizacji wielu projektów w Warszawie i na terenie całej Polski, urzeczywistniając wizje artystów i architektów. Spacerując Warszawskimi ulicami można oglądać prace wykonane w naszym zakładzie na zamówienie. 

Masz pomysł? ZADZWOŃ

Zaufali nam


Podoba Ci się to, co robimy?


Zapraszamy do współpracy

ul. Sienkiewicza 4
05-091 Ząbki
candle@candle.net.pl

tel. 502 020 608
tel. 505 036 764
tel./fax. 22 781 65 26