Realizacja projektów oświetleniowych, nietypowe oświetlenie i wszystko z metalu


Konserwacja i renowacja starych żyrandoli i metaloplastyki

Od świecy do LED


Jesteśmy międzypokoleniową firmą rodzinną, zbudowaną na wzajemnym szacunku zatrudnionych w niej osób oraz harmonijnej współpracy. Naszym atutem jest wiedza i niemal 40-letnie doświadczenie w branży metaloplastyki. Jednak nie tkwimy w przeszłości, stale dotrzymujemy kroku zmieniającym się trendom i wymaganiom w naszej branży. Łączymy rzemieślniczą tradycję ze świeżym spojrzeniem i otwartością na najnowsze technologie w metaloplastyce i oświetleniu.

Lata pracy w branży kunsztownego oświetlenia oraz innych wyrobów z metalu sprawiły, że jesteśmy ekspertami w tym, co i jak robimy. Niemal nie ma rzeczy z metalu, których nie jesteśmy w stanie zrobić. I to zrobić naprawdę pięknie. Aby dobrze zrealizować projekt, oprócz wiedzy technologicznej i fachu w ręku, potrzeba odwagi i dozy fantazji. Na szczęście to wszystko chyba posiadamy.

 

A jaką wartość dla Ciebie niesie fakt, że jesteśmy firmą rodzinną z tradycjami? Naszym zdaniem to będzie:

  • My, właściciele doglądamy każdego realizowanego przez nas projektu. Jesteśmy z Twoim projektem w biurze – w trakcie przygotowania do realizacji; na warsztacie – gdy gniemy metal i łączymy go z innymi materiałami; oraz tam, gdzie życzysz sobie, go zamontować.
  • Poznasz nas osobiście. Razem pochylimy się nad Twoim projektem, doradzimy, zaproponujemy konkretne rozwiązania technologiczne.
  • Będziemy konsultować z Tobą realizację projektu na każdym etapie. stały kontakt z Tobą – naszym klientem to istotny dla nas element sukcesu każdego zamówienia.

TROCHĘ HISTORII DLA ZAINTERESOWANYCH

Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się przede wszystkim wytwarzaniem klasycznego oświetlenia z mosiądzu. Robiliśmy wielopłomienne żyrandole i kinkiety z mosiężnych odlewów opiłowywanych ręcznie i patynowanych. Stosowaliśmy różnorodne oprawy – pod żarówki, ale też pod….świece. Wyobrażasz sobie te mieniące się kryształami żyrandole w blasku świec? Stąd pochodzi nazwa naszej firmy – CANDLE.

 

W kolejnych latach i etapach rozwoju naszej firmy stopniowo rozszerzaliśmy gamę naszych usług o renowację i rekonstrukcję starego, często zabytkowego oświetlenia, w tym kandelabrów i lamp oraz innych przedmiotów i dekoracji architektonicznych zrobionych z metali i kryształów. Zajęliśmy się także realizacją zamówień elementów metaloplastyki.

 

Obecnie, dostosowując się do potrzeb rynku, realizujemy kompleksowe projekty architektoniczne i artystyczne, które łączą metal z drewnem, szkłem, kamieniem, pleksi i innymi materiałami.  

 

Nasze konstrukcje oświetleniowe, wyposażone w nowoczesne systemy LED, zdobią wiele reprezentacyjnych sal i wystawnych wnętrz. Często stanowią ich najważniejszy element dekoracyjno- użytkowy.  

 

Na stałe współpracujemy z firmą „Sagrada” z siedzibą w Londynie –  światowej klasy firmą, która realizuje projekty wnętrz hotelowych i restauracyjnych na całym świecie.

Zaufali nam


Podoba Ci się to, co robimy?


Zapraszamy do współpracy

ul. Sienkiewicza 4
05-091 Ząbki
candle@candle.net.pl

tel. 502 020 608
tel. 505 036 764
tel./fax. 22 781 65 26