Pracownia Konserwacji Zabytków Metaloplastyki i Oświetlenia Artystycznego


Design – realizacja projektów oświetleniowych i wszystko z metalu

Oświetlenia


Projekty oświetleniowe na zamówienie to nasza specjalizacja!

 

Na początku naszej działalności wykonywaliśmy głównie klasyczne żyrandole z mosiądzu tj „Księstwo Warszawskie” czy żyrandole, kinkiety i lampy w stylu Flamandzkim. Wielu przestrzeniom dodaliśmy nastrojowości, wykańczając je naszymi stylowymi wyrobami mosiężnymi, często połyskującymi tysiącami kryształów i złoceń. Takie klasyczne wykonane przez nas oświetlenie uczestniczy od  w codzienności sal balowych, korytarzy i komnat zamkowych czy pałacowych, naw kościelnych, rozświetlając je blaskiem dawnych czasów. Przez lata pielęgnowaliśmy tę rzemieślniczą sztukę, z czasem rozwijając umiejętności i wiedzę o coraz to bardziej nowoczesne trendy w oświetleniu.

Obecnie wykonujemy oświetlenie każdego rodzaju. Mosiądz, stal, kryształy, złocenia, metal galwanizowany, drewno, kamień…wszystkie te materiały sprawnie wykorzystujemy w projektach, które wykonujemy na zamówienia. Najnowocześniejsze rozwiązania LED, spełniające wysokie wymogi budynków użyteczności publicznej oraz hoteli, które prześcigają się w oryginalności swoich wnętrz – wszystkim tym wysokim standardom jesteśmy w stanie sprostać bez problemu. Mocną stroną naszych wyrobów jest jakość wykonania. Wszystko robimy z najwyższą możliwą starannością. Praca ręczna daje gwarancję unikalności naszych produktów. I dlatego wielu doceniło już jakość i ponadczasową funkcjonalność naszych prac. Dzięki temu mogą Państwo oglądać je w wielu prestiżowych miejscach takich jak: Ambasady, budynki zabytkowe, Hotel Bristol w Warszawie, Zamek Ujazdowski w Warszawie oraz w prywatnych apartamentach osób ceniących sobie najwyższą jakość i styl.

 

Zachęcamy do zamawiania nowoczesnego unikatowego oświetlenia artystycznego. Potrzebny jest tylko pomysł, projekt, wizja. Resztą prac zajmiemy się my.

 

Poniżej przedstawiamy Państwu przykłady żyrandoli i kinkietów mosiężnych stylowych, które można u nas zamówić i odebrać w bardzo krótkim czasie. Takie wyroby wykonywaliśmy od początku naszej działalności i darzymy je szczególnym sentymentem. Jeśli są Państwo zainteresowani ich zakupem zapraszamy do kontaktu. KONTAKT

Wolisz stylowe oświetlenie tradycyjne?

Obejrzyj przykłady i zamów z gotowych klasycznych wzorów!

OFERTA – stylowe oświetlenie klasyczne

Zaufali nam


Zapraszamy do współpracy


ul. Sienkiewicza 4
05-091 Ząbki
candle@candle.net.pl

tel. 502 020 608
tel. 505 036 764
tel./fax. 22 781 65 26