Pracownia Konserwacji Zabytków Metaloplastyki i Oświetlenia Artystycznego


Mirosław Iwanek, Urszula Iwanek

Metaloplastyka i oświetlenie


Jesteśmy firmą istniejącą od 1981 oku, zbudowaną na fundamentach solidnego, rodzinnego rzemiosła. Candle to partner, któremu mogą państwo zaufać – na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszych Klientów. Już od początku naszej działalności zajmowaliśmy się przede wszystkim wytwarzaniem klasycznego oświetlenia z mosiądzu.

Oświetlenie

W kolejnych latach i etapach rozwoju naszej działalności stopniowo rozszerzaliśmy gamę naszych usług o renowację i rekonstrukcję starego, często zabytkowego oświetlenia, w tym kandelabrów i lamp oraz innych przedmiotów i dekoracji architektonicznych zrobionych z metali. Obecnie do naszych zadań należy realizacja projektów architektonicznych w zakresie oświetlenia.

We współpracy z architektami tworzymy reprezentacyjne oświetlenie dekorowane kryształami i szkłem – idealnie sprawdzające się w salach zabytkowych i modernistycznych wnętrzach.

Idąc z duchem czasu stosujemy w naszym unikatowym oświetleniu przestrzeni, oprócz tradycyjnych, również najnowsze technologie LED – pozwalające oprócz osiągnięcia świetnych efektów wizualnych na zminimalizowanie kosztów.

Metaloplastyka

Wyspecjalizowaliśmy się w realizacjach aranżacji wnętrz – tworzymy je zgodnie z dostarczonymi, indywidualnymi projektami architektonicznymi. Do naszych zadań należy metaloplastyka, stanowiąca dopełnienie aranżacji zabytkowych i klasycznych, jak i nowoczesnych. W naszej ofercie znajdą Państwo elementy metaloplastyczne, takie jak balustrady z mosiądzu i stali, w tym modele łączone ze szkłem. Proponujemy także obłożenia różnych powierzchni blachami metalowymi.

Zaufali nam


Zapraszamy do współpracy


ul. Sienkiewicza 4
05-091 Ząbki
candle@candle.net.pl

tel. 502 020 608
tel. 505 036 764
tel./fax. 22 781 65 26